Sosyal Medyada Bizi Takip Ediniz!
Eyüpsultan Mah. İmam Rabbani Cad.
Bayraktarlar Sk. No: 4/2-5 Sancaktepe / İSTANBUL
+90 216 466 31 35
erha@erhaengineering.com

Hakkımızda

PM Manipulators bir Erha Mühendislik markasıdır.

Neden PM Manipulators?

1988 yılından bugüne dizayn ve teknolojiyi çok çeşitli üretim alanlarında uygulamış firmamız 28 yıllık tecrübesini ve güvenilirliğini modern üretimin olmazsa olmaz ürünü pnömatik manipülatöre yoğunlaştırmıştır.

Bugünde yarında ERHA Mühendislik uygulamalarıyla güvenilir servisiyle hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Tecrübenin getirdiği güveni ve gençlik dinamizmini bir araya getiren ERHA PM manipülatörlerini Türkiye’nin yıllar boyu süren markası yapacaktır.

VİZYON

Otomasyon ve modern üretim araçlarında dışa bağımlı ülkemizin ihtiyacı pnömatik manipülatörü Türkiye’nin markası haline getirip dünya pazarında bir Türk markası olarak boy göstermektir.

ERHA Mühendislik

ERHA MÜHENDİSLİK gelişmekte olan ülke sanayisini mühendislik hizmetleriyle en yeni teknoloji yeni ekipmanlar ve özel dizaynlar ile desteklemek amacıyla kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde pnömatik elemanlar ve pnömatik otomasyon alanında bilgi birikimi ve yapabilirliğe ulaşan firmamız modern sanayinin önemli ihtiyaçlarından biri olan manipülatörün Türkiye’de yerli üretime başlamıştır.

Altı projesi TÜBİTAK tarafından hibe desteği almış 2 projesi KOSGEB tarafından kabul edilmiş firmamız tüm dizayn ve projelerini Solidworks Premium Office programlarında simülasyon ve testler yaparak gerçekleştirmektedir. Sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 3834 sertifika sistemleriyle CE standartlarında imalat ve uygulama gerçekleştirmektedir.

ERHA MÜHENDİSLİK çağdaş bir firmanın sahip olması gereken tüm ekipman sisteme sahiptir.

SÖZÜMÜZ

Sürdürülebilir devamlı kaliteli ve gelişimi kendine hedef koyan firmamız.

En başarılı çözümü zamanında teslimat ve kurulum sonrası servis ve revizyonlar la müşterinin yanında çözüm odaklı olacağının sözünü verir.

ERHA MÜHENDİSLİK

Günümüzde ERHA Mühendislik 2.000 m² kapalı alanı 1.500 m² açık alanında gelişmiş tezgah parkuru 34 personeliyle hizmet vermektedir.

 

Tecrübenin getirdiği güvenle gençliğin getirdiği dinamizmi bir araya getirmiş ERHA mühendislik Pm Pnömatik Manipülatörleri ile sanayide bir çığır açmaktadır.

ERHA mühendislik 2 bölümde faaliyet göstermektedir;

1. Pm Endüstriyel Pnömatik Manipülatörleri

Erha mühendisliğin kendi ürünüdür. Dizaynından imalatına kadar Erha Mühendislik tarafından yapılmaktadır.3D cad tabanında dizayn ve imalat devam etmektedir.

 

2. Butik Proje İmalatı

28 yıllık proje tecrübesine sahip personel tarafından ihracat yoğunluğu olan bı bölümde CNC işlemeden çap tornalamaya sertifikalı kaynaktan montaja kadar komple bir çalışma gerçekleştirilmektedir.